Členka Alli Tride - All

31. prosince 2012 v 11:40 |  Členové
Jméno: Alli Tride - All
Adresa blogu: A-ll.blog.cz
Věk: 15
Ukázka mé tvorby: Je starší, ale jsem na ni pyšná... ;) - http://a-ll.blog.cz/1210/30-day-writing-challenge-den-prvni
Jak dlouho již píšu: Přesně dva roky.
Něco o mě: Jsem... neoblíbený samotář, snílek, který téměř ze všeho nejraději píše své mnohdy nepochopitelné a ulítlé, ale ve většině případů smutné příběhy, snící o vydání alespoň jedné knížky, na internetu oplývající sarkazmem, kdežto ve skutečnosti nemluvný, stydliví antitalent na seznamování se s lidmi. :) Píšu zhruba dva roky a o psaní tvrdím, že je jako droga. Když jednou začnete už nedokážete přestat. Co se mi na psaní tak líbí? No asi to, že můžu udělat naprosto cokoli a ono to půjde, což je ve skutečném životě naprosto nemožné. Ve skutečnosti nikdy nic nevyjde přesně podle vašich představ a snů. Co se knih týče, nejvíc mě štve milostná trojka. Hlavně, když se jedná o upíry. Je to šíleně ohrané.
Jinak jsem - podle mého názoru - celkem fajn, hodná a milá holka. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Foxie Foxie | 31. prosince 2012 v 12:23 | Reagovat

Páni... Už podle tohohle je znát, že to máš v krvi a píšeš fakt pěkně a ráda. Zjišťuju, že mám hodně podobné názory, ve většině věcí s tebou naprosto souhlasím.. Už se těším, až sem něco napíšeš ;)

2 Foxie Foxie | 31. prosince 2012 v 12:49 | Reagovat

Tu povídku jsem četla a píšeš fakt krásně. Jak už tam pár lidí zmínilo, máš talent xD ..Jenom ti to nesmí stoupnout do hlavy :P ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama