Pravidla

29. prosince 2012 v 17:55
PRAVIDLA
  1. Budete se chovat slušně
  2. Nebudete nadávat nebo ponižovat jiné členy
  3. Žádné sprosté komentáře nestrpíme
  4. Klub je pro všechny takže se nebudete vytahovat s tím kdo je lepší
  5. Musíte mít na blogu jednu naší ikonku, ikonka může být vaší tvorby nebo namísto ikonky můžete umístit odkaz, ale abyste tam někde měli, že jste členy KP
  6. Musíte být aktivní. Nemusíte se účastnit všech akcí, soutěží či tématů, ale je zapotřebí aby ste ukázali, že stále ještě na KP chodíte.
  7. Pokud končíte s blogem nebo hlásíte nějaké delší pozastavení upozorníte nás na e-mail nebo do komentářů k nejnovějšímu článku. Blogy neaktivní více než 6 měsíců bez předchozího ohlášení mažeme.
  8. Vaši tvorbu, kterou budete chtít zveřejnit nám zasílejte na klubový e-mail.
  9. Tajné heslo do přihlášky je HRA ZAČÍNÁ (toto tajné heslo je BEZPODMÍNEČNĚ nutné pro přihlášení, je to proto, abychom věděli, že jsi pravidla četl/a; hesla se v průběhu roku a měsíců mění, proto vždy vyplňuj jen to, co najdeš zde a ne to, co vidíš u přihlášek)
Pravidla se musejí dodržovat, ale myslíme si, že se zde všichni budete chovat slušně, jsme přeci lidé ne? :)
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Heh Heh | E-mail | 24. září 2013 v 21:40 | Reagovat

Měla bych pár návrhů, jak to tady zlepšit. Můžete mě ignorovat, jestli chcete, prostě se potřebuju vyjádřit :-D
Zaprvé, měli byste si ujasnit, jak budete pojmenovávat články - na jakém místě bude název povídky a na jakém autor. Když se podívám do rubriky "Tvorba členů", každých pár článků vypadá úplně jinak. Dle mého by bylo logičtější to psát v této podobě: "Autor: Název povídky". Bylo by to logické, jasné a přehledné. A ať už se rozhodnete pro jakýkoliv způsob, měly by tak být pojmenované všechny články, nejen ty současné.
Zadruhé, články by mohly mít perexy. Pokud někdo neví, co to je - http://cs.wikipedia.org/wiki/Perex. Tak by si čtenář mohl jednoduše vybrat povídku/báseň podle toho, jestli by ho to zaujalo, anebo ne. Autor by konec perexu mohl naznačit vodorovným oddělovačem (tak se to dělá i na Blogu.cz, ne?). S čímž souvisí zatřetí - více článků na titulní stranu, aby se pak čtenář nemusel proklikávat a měl rovnou větší možnost výběru. Pokud byste zavedli perexy, stejně by to s pěti články na titulce bylo příliš krátké a vypadalo by to - no, přinejmenším nepřirozeně.
Začtvrté, opravdu byste si do pravidel měli přidat něco o tom pravopisu. Hádám, že články vám členové posílají na e-mail, že ano? Pak byste to jednoduše zkontrolovali (alespoň zběžně), a pokud by tam bylo příliš chyb, řekli byste dotyčnému, aby si to po sobě trochu opravil (nebo, pokud by ty chyby skuečně neviděl, aby si našel někoho, kdo to po něm bude opravovat - třeba rodiče nebo prostě korektora) a pak vám to poslal znova. O věkové hranici se raději zmiňovat nebudu, přestože by to určitě stálo za úvahu.
Další věc, spíš jen tak pro zajímavost - co všechny ty rubriky vpravo? Co kupříkladu znamená "Vaše tipy" nebo "Já jsem"? Pokud se tím hodláte zabývat později, dobře, tuhle položku ignorujte.
A to je zatím tak všechno, co mě napadá.
S pozdravem,
Heh

2 Heh Heh | E-mail | 24. září 2013 v 21:44 | Reagovat

Jo, a ještě mě napadá :-D - Myslím, že pravidla jsou celkem důležitá. Tak by ALESPOŇ tam nemusely být chyby, ne? A jsem si poměrně jistá, že několik členů už pár měsíců tuhle stránku nevidělo ani z rychlíku, což dost pravděpodobně znamená, že nejsou aktivní. Jen tak nadhazuju (bod číslo 6)...

3 Heh Heh | 1. října 2013 v 22:35 | Reagovat

[1]: Pradon, rubriky VLEVO.
Ještě mě napadá - délka článků. To by taky chtělo nějaké omezení (předpokládám, že spíš spodní než vrchní hranici). Alespoň 500 slov, ne? Nebo v nejhorším případě 300. To by snad každý měl být schopný napsat.

4 CherryPie CherryPie | E-mail | Web | 8. ledna 2015 v 17:56 | Reagovat

No tak na mailu máte mou přihlášku,děkuji :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama