Členka Gura-chan

21. ledna 2013 v 20:00 |  Členové
Jméno (přezdívka): Gura-chan
Adresa blogu: www.kore-wa-monogatari-ka.blog.cz
Věk: 19
Ukázka mé tvorby: na blogu mám svou "první knihu", ke které momentálně píšu pokračování, napsala jsem i jednu menší povídku. Jinak zde mám i asi tři slohové práce (konkrétně 2 fejetony, z nichž jeden je oceněný, a jednu úvahu). Také tam mám svůj starý komix, co se zrovna docela povedl :)
Jak dlouho se psaní věnuješ: povídky jsem psala už jako malá, ale teprve tak dva roky zpět jsem se tomu začala věnovat více do hloubky, troufám si tvrdit, že už snad nejsem tak hrozná jak jsem bývala. Kladu na sebe větší nároky.
Něco o tobě: V psaní nalézám skrytou sílu, která mě vtáhne kdykoli se do příběhu dostatečně pohroužím. Mé příběhy vznikaly v různých dobách a pořád v nich žiji - obvykle si cestou autobusem do školy některý z nich vyberu a přehrávám si ho v hlavě. Věnuji se kromě psaní ještě spousty jiných činností - kreslení, zvířata, cizí jazyky (italština, japonština - to kdyby ses zalekl/a názvu blogu, je v japonštině), sleduji seriály, čtu knihy, zajímám se o bojové sporty... je toho dost, nebudu tě nudit :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama