Soutěž o nejkvalitnější povídku - Přihláška

15. ledna 2013 v 21:09

Soutěž o nejkvalitnější povídku

Žánr: Horor
Povinné věty: Zvedl ruku a tiše zaklepal honosným klepadlem na dveře, Odraz v zrcadle se začal vlnit a Žena elegantně popotáhla z cigarety
Hlavní postava: Muž něco přes 27 let

V čem soutěž spočívá?
Nejde tak jako o soutěžení kdo je nejlepší a komu to vůbec nejde. Jde o nápad, o rozvíjení svých spisovatelských dovedností a snahu zlepšit se stejně tak jako vyzkoušet žánry a náměty, které jste ještě nezkoušeli.

Kdo hodnotí?
Vybrala jsem další dva, pro Vás neznámé, porotce. Jak už jsem se jednou zmiňovala, tito porotci jsou mnohem zkušenější než my. Je dná se o dvě zkušené dívčiny, pro něž bylo psaní až nelidským společníkem.
Kam zasílat?
Samozřejmě, že ne email adminky a pro zálohování nebo rychlejší zhodnocení to můžete posílat na můj email, který zní: dennysdandie@seznam.cz. Ale dávám raději přednost, když je pošlete admince Berry L. (klub-pisalku@seznam.cz), která je na klubovém blogu hned zveřejní a tudíž budou více k sehnání naším hodnotitelům, kteří dostatnou odkaz na tyto stránky.
Hlavní ceny?
Hlavní ceny jsem zmiňovala už v minulém článku, ale přesto je znovu zopakuji:
1. Místo, reklama na blog, která bude na blogu u všech pisálků na viditelném místě (na 1 měs)
2. Místo, graficky vyrobená obálka pro jednu z vašich povídek (námět vyberete libovolný) a taky menší oddělovač pro ní
3. Místo, diplom s věnováním (popřípadě nevhodnosti, vymyslete lepší cenu)
Jelikož nepatřím mezi zkušený grafiky a častokrát se stane, že z mého pokusu o hezkou obálku, byť jen na mou povídku, vyleze zrůdnost, jsem ochotná se dohodnout se statnějšími grafiky, které budu od dneška shánět. Jestli navrhujete nějakého vhodného a hodného grafika, prosím řekněte mi o něm ;)

Neodesláné povídka?
Ano i to se může stát. Myslím, že jsem to také v minulém článku zmiňovala. Bohužel, bude mi to líto, ale člen, který se přihlásí a neodešle povídku do zadaného termínu, bude automaticky vyřazen a to bezpodmíněčně.

Do kdy?
Své povídky musíte zasílat do dne 7. března 2013 a to klidně až do půlnoci. Ale po půlnoci brána zavřena...

Vyřazen/a?
Tak to se stoprocentně stane. V tomto případě můžete i nadále posílat své povídky a dále tak rozvíjet svůj psací um a také naše klubové stránky, které zde budou nadšeně Vaše povídky uveřejňovat.

Co dál?
Možná, že se i v budoucnu rozhodnu tak, že žádnou povídku vyřazovat nebudu dokud nezhodnotíme veškeré Vaše práce ve všech kolech co proběhnou a pak teprve vybereme v každém kole vítěze a poté až tři finální vítěze celé této soutěže.

Kolik bude kol?
To záleží na počtu přihlášených...
Pokud jste až pocaď vydrželi číst, můžete vyplnit přihlášku, kterou odešlete na adminčin email a která Vás pak uveřejní, v nějakém článku zřejmě, jako účastníky. V tomto článku bude název a odkaz na Vaše povídky ze všech kol a počet bodů, jenž jste prozatím nazbírali.


Přihláška:

1. Přezdívka:
2. Blog:
3. Obrázek jímž jste se inspirovali (nemusí být):
4. Váš hrubý návrh příštího tématu soutěže:
5. Nápad na cenu(V případě, že ho nemáte, vyplňovat nemusíte)
6. Líbí/ Nelíbí se mi možnost, nevyřazování povídek dokud neproběhnou všechna kola
7. Souhlasím s podmínkami (Ano/Ne)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 m-ruselova m-ruselova | Web | 16. ledna 2013 v 10:20 | Reagovat

To vypadá úžasne, určitě se zapojím ;-) !

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama