Éponina

28. srpna 2013 v 23:52 | Clara Black |  Členové
1) Jméno: Éponina
3) Věk: 18
4) Ukázka tvé tvorby:

... Nechápala jsem to a nerozuměla jsem tomu, takže jsem to nechala být a neptala se na to. Pomalu jsem se začala rozhodovat, že možná od záměru barikád ustoupím, protože ho to opravdu trápí, ale on začal mluvit sám.
"Na náměstí. Stavět začneme ráno, bojovat začneme snad již odpoledne. Brzy budeme volní… nebo mrtví," druhou možnost jen tiše zašeptal.

To bohužel znamená, že tomu věří více. Zavřela jsem oči a zhluboka se nadechla.

"Zvládneme to," řekla jsem a tentokrát vzala do dlaní já jeho tvář. "Přísahám, že budeme volní. Již brzy."

Pohlédl na mne a pohladil mne něžně po tváři. Rozlilo se mnou teplo a já náhle pochopila, že mu na mne záleží. Proto ty slzy. Proto to přemlouvání, abych se vzdala svého rozhodnutí. Snese pomyšlení na moji smrt asi tak dobře, jako já na Mariovu. Chtěla jsem něco říct, říct, že se nemusí bát, že tu budu stále - a že už vím, o co tu jde - ale stačilo, abych mrkla, a pohlédla jsem jen do prázdna. Byl pryč...

5) Jak dlouho se psaní věnuješ: asi 5 let
6) Něco o tobě: Jsem od svých čtrnácti let velká fanynka muzikálů (hlavně Drákuly, Bídníků a Fantoma Opery) a ve svém psaní se zaměřuji hlavně na ně. Ano, píši tedy povětšinou FanFiction literaturu, a to jak poezii, tak i prózu. Výše přiložená ukázka mé tvorby je z FF na Les Miserables (Bídníky). Ve svých dílech se zaměřuji nejčastěji na tragiku. Nepíši jen FF, občas napíšu i nějaký vlastní nápad - jedná se ale většinou o hororové nebo duchařské příběhy. Ve třinácti letech jsem napsala svoji první povídku vůbec - jmenovala se Tesák vlkodlaka a byl to hororový příběh o dvou sestrách, z nichž mladší se stala vlkodlakem a starší byla tlakem situace donucena ji zabít.
Ano, to bylo z mé literární tvorby. mezi mé další zájmy patří například kreslení, četba a psaní dopisů (ano, i to počítám mezi své zájmy a každý dopis mi udělá hroznou radost). Ach, málem bych zapomněla zmínit, že moc ráda zpívám a po dokončení SOŠ, kde studuji obor Knihovnictví, bych ráda vyzkoušela konzervatoř. Opravdu zajímavě zní obor "muzikál"...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama