Anna

28. října 2013 v 14:32 | Clara Black |  Členové
1) Anna
3) 13
4) Byli jednou jedni manželé, jmenovali se Zášlapovi. Byli to velcí fanoušci jedné britské rockové kapely, ale mělo to jeden háček, neuměli anglicky. Když tu kapelu hráli v rádiu, tak ani nevěděli, o čem ta kapela zpívá, ale manželé Zášlapovi nad tím vždycky mávli jen rukou a řekli: k čemu to potřebuji vědět o čem zpívá, hlavní je jak zpívá. Jednoho dne jejich oblíbená kapela přijela do jejich města. Zášlapovi samozřejmě neváhali a koupili si lístek, a hned za týden se vydali na koncert. Na koncertu bylo hodně lidí, ale Zášlapům to nevadilo, hlavně že tu kapelu uvidí a uslyší jinak, než z internetu. Na billboardech u dálnice si přečetli ještě jednu zprávu, že na koncertě se koná losování, a kdo bude vylosován tak ten bude mít možnost zeptat se kapely na 3 otázky. Zášlapovi samozřejmě doufali, že to budou oni a jak si přáli tak se taky stalo. Zášlapovi byli moc rádi a začali se kapely ptát česky na otázky. Jenom že kapela pořád jenom kroutila hlavou a říkala: What?
Manželům došlo to, že kapela česky nerozumí, že rozumí jenom angličtině. Zášlapovi pochopili, že učit se cizí jazyky není zbytečné, a tak jak přijeli domů, hned se přihlásili do kurzů anglického jazyka.
5) Psaní se věnuju 4 roky
6) Jsem milá přátelská holka co se věnuje tanci a francouzštině. Mám ráda zvířata hlavě psi a kočky. Psaní se věnuju 4 oky a blog mám jenom 3 měsíce v budoucnosti bych chtěla vystudovat fakultu sociálních věd obor žurnalistika.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama