Mizernej pobrukávač - zážitek od Leri Goodness

3. listopadu 2014 v 20:38 |  Tvorba členů
(Psáno 4.7.2014)
Poslední dobou si stále něco prozpěvuju a pobrukuju, i když jsou mé kvality mizerného zpěváka snad horší, než ty, které hrdě předvedli jedinci ve hvězdné pěchotě.
I přes všechnu intonační šílenost, mi můj kazící doprovod při poslechu oblíbených skladeb pomáhá a inspiruje, když maluju. A když už se dostavila velká chuť začít vyřvávat nějaké ty chytlavé texty od Mandrage, či Rybiček 48, pečlivě jsem si zkontrolovala, zda vchodové dveře terasy drží slovo a jsou zavřené - teprve pak moje hlasivky mohly předvést stupidní monotónní vystoupení pro imaginární diváky. Vypadá to, že léto si začíná hrát s naším tlakem a ďábel sky přivádí do vod sinice. Čas od času mě někdo inspiruje svým uměním, ať už se jedná o amatéry, nebo o akademické malíře. Malá vodovková malba krajinky s drze ukradenou identitou stejně vypadajícího pohledu, bylo čerstvé dílo, které patřilo jednomu kostelníkovi. Obrázek se mi opravdu líbil, a tak jsem mu jeho výtvor plnohodnotně pochválila. Tvářil se mírně potěšeně, což symbolizovalo, že si nemyslel, že se štětci, trochou vody a vypouklými čtverci naplněnými barvou, dokáže tak dokonale pracovat. Těžko říct, jestli si uvědomil i pod vší vrstvou nikotinového opia v plicích, s dlouhými vousy vypůjčenými od samotného Ježíše a sarkastickým křížem na županu, že má talent . Dnem i nocí se snažím oprostit od zbytků poškolských psycho-ozvěn a naštěstí moje paměť vymazává vše, co se dá.
* - Stále jsem si kladla otázku, co je to umění, jak by se mělo jinak charakterizovat, jaká definice by mu náležela...ale zhruba před dvěma dny pod širým večerním nebem mě něco napadlo. Označení podle mých pocitů bylo na světě:
- Co je to umění?: "OBRAZOVÉ VYJÁDŘENÍ MIMOSMYSLOVÝCH VJEMŮ". 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama